Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Teamindeling Senioren | Seizoen 2019 - 2020

De team indeling voor de selectie, vrouwen en lagere elftallen voor het seizoen 2019 - 2020 is bekend en doorgevoerd op de website. De team indelingen zijn doorgevoerd in Sportlink en zoals bekend is dit gekoppeld aan de website.

Dit heeft ook tot gevolg dat er behoorlijk wat spelers / speelsters zijn die niet zichtbaar zijn op de websit van v.v. DSC omdat de privacy instellingen in de Voetbal App daar op ingesteld zijn. Vanwege de nieuwe privacy wetgeving ligt de keuze namelijk bij ieder persoon zelf.

In een eerder bericht op de website is al eens gepubliceerd hoe dat aan te passen is zodat je als speler / speelster wel zichtbaar bent op de website. Dit artikel is in te zien via deze link.