Uitslagen

Uitslagen voor zondag 25 februari 2024
Competitie Real Lunet 1 - DSC 1 n.b.
Competitie Jong Brabant 2 - DSC 2 n.b.
Competitie CHC 2 - DSC 3 n.b.
Competitie DSC 4 - RKKSV 4 n.b.
Competitie DSC 5 - SV BLC 3 n.b.
Competitie DSC 7 - Haarsteeg 5 n.b.
Competitie DSC 7X7 - onderling n.b.
Competitie DSC VR1 - Helvoirt VR1 n.b.
Uitslagen voor zaterdag 24 februari 2024
Competitie SV TOP JO19-2 - DSC JO19-1 1-2
Competitie DSC JO17-1 - Maliskamp JO17-1 4-4
Competitie DSC JO15-1 - Sleeuwijk JO15-1 3-0
Competitie Nulandia JO13-1 - DSC JO13-1 1-1
Competitie Theole JO13-4 - DSC JO13-2 3-3
Competitie DSC JO12-1 - OJC ROSMALEN JO12-4 2-5
Competitie DSC JO12-2 - OJC ROSMALEN JO12-9 2-10
Competitie MVV'58 JO11-1 - DSC JO11-1 2-7
Competitie Jan van Arckel JO11-1 - DSC JO11-2 5-2
Competitie DSC JO11-3 - WNC JO11-1 0-4
Competitie DSC JO10-1 - OJC ROSMALEN JO10-1 n.b.
Competitie DSC JO10-2 - Haarsteeg JO10-3 n.b.
Competitie OJC ROSMALEN JO10-5 - DSC JO10-3 n.b.
Competitie DSC JO10-5 - Margriet JO10-4 n.b.
Competitie Nulandia JO9-2 - DSC JO9-1 n.b.
Competitie SV BLC JO9-4 - DSC JO9-2 n.b.
Competitie OJC ROSMALEN JO9-9 - DSC JO9-3 n.b.
Competitie DSC JO9-4 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-1JM n.b.
Competitie DSC JO8-1 - HVCH JO8-2JM n.b.
Competitie RKKSV JO8-3 - DSC JO8-2 n.b.
Competitie Theole JO8-3 - DSC JO8-3 n.b.
Competitie DSC JO8-4 - Jan van Arckel JO8-2 n.b.
Competitie DSC JO14-1 - Streefkerk JO14-1 3-1
Competitie DSC JO16-2 - RKTVC JO16-1 3-1
Competitie DSC MO20-1 - OJC ROSMALEN MO20-2 0-2
Competitie FC Engelen MO17-1 - DSC MO17-1 2-2
Competitie DSC MO13-1 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden MO13-1 3-1
Competitie DSC MO13-2 - Kozakken Boys MO13-2 6-1
Competitie DSC MO11-1 - SteDoCo MO11-1 2-4
Uitslagen voor zondag 18 februari 2024
Oefen DSC 1 - BMC 1 3-1
Competitie RKVSC 3 - DSC 4 10-0
Competitie DBN'22 35+1 - DSC 35+1 12-0
Competitie Emplina VR1 - DSC VR1 2-1
Uitslagen voor zaterdag 17 februari 2024
Oefen DSC JO19-1 - DSC JO16-1 6-1
Competitie DSC MO20-1 - VV Trinitas Oisterwijk MO20-1 1-1
Competitie DSC MO13-1 - Ameide MO13-1 0-2
Uitslagen voor zondag 4 februari 2024
Competitie DSC 1 - Nulandia 1 1-0
Competitie DSC 2 - Were Di 2 4-0
Competitie DSC 3 - HRC'14 2 4-0
Competitie Real Lunet 4 - DSC 5 0-8
Competitie Emplina 12 - DSC 6 1-3
Competitie Den Dungen 5 - DSC 7 13-1
Competitie DSC 35+1 - Emplina 35+1 2-3
Competitie RKTVC VR1 - DSC VR1 5-1
Uitslagen voor zaterdag 3 februari 2024
Competitie DSC JO19-1 - FC Engelen JO19-2 7-1
Competitie HVCH JO17-2 - DSC JO17-1 2-2
Competitie ST DSS'14/Ophemert JO15-1JM - DSC JO15-1 1-1
Competitie DSC JO13-2 - GVV JO13-2 1-3
Competitie MVV'58 JO12-1 - DSC JO12-1 1-2
Competitie Zwaluw VFC MO12-1 - DSC JO12-2 2-1
Competitie DBN'22 JO11-1 - DSC JO11-1 2-3
Competitie DSC JO11-2 - Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 1-2
Competitie DSC JO11-3 - ASH JO11-1 2-13
Competitie Theole JO10-2 - DSC JO10-1 n.b.
Competitie TEC JO10-1 - DSC JO10-2 n.b.
Competitie DSC JO10-3 - Emplina JO10-2 n.b.
Competitie DSC JO10-4 - Zwaluw VFC JO10-7 n.b.
Competitie OJC ROSMALEN JO10-7 - DSC JO10-5 n.b.
Competitie DSC JO9-1 - FC Engelen JO9-1 n.b.
Competitie DSC JO9-2 - Wilhelmina JO9-2 n.b.
Competitie DSC JO9-3 - RKKSV JO9-2 n.b.
Competitie Wilhelmina JO9-5 - DSC JO9-4 n.b.
Competitie Avanti'31 JO8-1 - DSC JO8-1 n.b.
Competitie DSC JO8-2 - DBN'22 JO8-2 n.b.
Competitie DSC JO8-4 - SSA/SJO BRC’24 JO8-1 n.b.
Competitie Boxtel JO16-1 - DSC JO16-1 1-4
Competitie DSC JO16-2 - ST HRC'14/Alem JO16-1 3-6
Competitie GDC MO15-1 - DSC MO15-1 8-1
Competitie DSC MO13-1 - ST Altena/Almkerk MO13-1 2-0
Competitie Theole MO13-2 - DSC MO13-2 3-3
Uitslagen voor woensdag 31 januari 2024
Beker Haaften JO19-1 - DSC JO19-1 4-2
Uitslagen voor dinsdag 30 januari 2024
Oefen DSC 2 - RKKSV 2 1-1
Uitslagen voor zondag 28 januari 2024
Competitie Margriet 1 - DSC 1 1-0
Competitie DBN'22 3 - DSC 3 7-0
Competitie DSC 4 - BZS 5 4-2
Competitie Boxtel 5 - DSC 5 0-9
Competitie Heerewaarden 2 - DSC 6 3-2
Competitie DSC 7 - Vlijmense Boys 2 1-11
Competitie DSC 35+1 - WSC 35+1 1-5
Competitie DSC VR1 - Nieuwkuijk VR1 2-1
Uitslagen voor zaterdag 27 januari 2024
Competitie HVCH JO19-3 - DSC JO19-1 1-2
Competitie DSC JO17-1 - Margriet JO17-2 1-0
Competitie DSC JO15-1 - Hedel JO15-2 1-1
Competitie DSC JO13-1 - SV BLC JO13-1 1-2
Competitie Tricht JO13-3 - DSC JO13-2 4-4
Competitie DSC JO12-1 - DBN'22 JO12-1 2-7
Competitie DSC JO12-2 - SV BLC JO12-4 1-13
Competitie DSC JO11-1 - SV BLC JO11-1 9-1
Competitie DBN'22 JO11-2 - DSC JO11-2 6-2
Competitie Herovina JO11-2 - DSC JO11-3 6-3
Competitie DSC JO10-1 - SC Everstein JO10-1 n.b.
Competitie DSC JO10-2 - GDC JO10-1 n.b.
Competitie ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JM10-1JM - DSC JO10-3 n.b.
Competitie CHC JO10-3 - DSC JO10-4 n.b.
Competitie DSC JO10-5 - sv O.S.S. 1920 JO10-2 n.b.
Competitie OJC ROSMALEN JO9-4 - DSC JO9-1 n.b.
Competitie Jan van Arckel JO9-1 - DSC JO9-2 n.b.
Competitie Wilhelmina JO9-3 - DSC JO9-3 n.b.
Competitie DSC JO8-1 - BMC JO8-2JM n.b.
Competitie Berghem Sport JO8-5 - DSC JO8-2 n.b.
Competitie DSC JO8-3 - RKTVC JO8-3 n.b.
Competitie Well MO8-1 - DSC JO8-4 n.b.
Competitie De Alblas JO14-1 - DSC JO14-1 0-2
Competitie DSC JO16-1 - Wilhelmina JO16-1 0-1
Competitie Theole JO16-1 - DSC JO16-2 7-1
Competitie Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 - DSC MO17-1 0-3
Competitie DSC MO15-1 - Hedel MO15-1 1-3
Competitie Hardinxveld MO13-1 - DSC MO13-1 1-5
Competitie DSC MO13-2 - SV Noordeloos MO13-1 1-0
Competitie MVV'58 MO11-2 - DSC MO11-1 2-1
  • Jan van Diesen sportshop Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Marius van Namen Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Vissers Legal Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Boon's markt Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Hooijmans Substrates B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Van Houten Snijbedrijf B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Van Houten Transport B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Gebr. Lansdaal Bloemen en Planten Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Hooijmans BV Businessclub
  • Marius van Namen Businessclub
  • Van Herwaarden Paddenstoelenteelt Businessclub
  • Vissers Legal Businessclub
  • Boon's markt Businessclub
  • Van Houten Snijbedrijf B.V. Businessclub
  • Van Houten Transport B.V. Businessclub
  • BSO het Veldmuisje Businessclub
  • CarProf Valentijn Businessclub
  • Coolcare Holland Businessclub
  • Leenders Transport Businessclub
  • Davy Versteeg Klussenbedrijf Businessclub
  • De KYC consultant Businessclub
  • Geran Vogel Projectservice Businessclub
  • HR Atelier Businessclub
  • Jeroen Verhoeckx Groente- en Fruit Businessclub
  • Jobmatchers B.V. Businessclub
  • Kapsalon Y. Verlouw Businessclub
  • Klijn Daksystemen Businessclub
  • Millennial Talent Businessclub
  • Slagerij Gijs Sars Businessclub
  • Story Waardenburg BMW Businessclub
  • Van Osch Advocatuur B.V. Businessclub
  • VDVW Adviseurs Businessclub
  • Wijgergangs Medical B.V. Businessclub
  • Wijgergangs Vastgoed Beheer B.V. Businessclub
  • Willemen Parket B.V. Businessclub
  • Profcoat van der Kammen Businessclub
  • Piels Fysiotherapie Businessclub
  • Online Identity Businessclub
  • Kippenvilla.nl Businessclub
  • Klussenbedrijf Majan Businessclub

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs