Programma

Programma voor zondag 25 februari 2024
14:30 Real Lunet 1 - DSC 1 Competitie
12:00 Jong Brabant 2 - DSC 2 Competitie
12:00 CHC 2 - DSC 3 Competitie
14:00 DSC 4 - RKKSV 4 Competitie
10:00 DSC 5 - SV BLC 3 Competitie
12:00 DSC 7 - Haarsteeg 5 Competitie
17:00 DSC 7X7 - onderling Competitie
12:00 DSC VR1 - Helvoirt VR1 Competitie
Programma voor woensdag 28 februari 2024
18:00 DSC MO11-1 - Tricht MO11-1 Competitie
Programma voor zaterdag 2 maart 2024
15:00 DSC JO19-1 - Nulandia JO19-1 Competitie
15:00 Zwaluw VFC JO17-5 - DSC JO17-1 Competitie
13:00 DSC JO15-1 - Teisterbanders JO15-1 Competitie
10:15 RKTVC JO13-1 - DSC JO13-1 Competitie
11:30 DSC JO13-2 - SCZ JO13-1JM Competitie
10:00 Wilhelmina JO12-2JM - DSC JO12-1 Competitie
10:30 Maliskamp JO12-3JM - DSC JO12-2 Competitie
10:00 DSC JO11-1 - SCG'18 JO11-1 Competitie
10:00 DSC JO11-2 - Wilhelmina JO11-2 Competitie
10:15 Haaften JO11-2 - DSC JO11-3 Competitie
10:00 Haarsteeg JO10-1 - DSC JO10-1 Competitie
08:30 LRC JO10-1 - DSC JO10-2 Competitie
10:00 DSC JO10-3 - RKKSV JO10-1 Competitie
10:00 DSC JO10-4 - FC Engelen JO10-3 Competitie
09:30 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JM10-2JM - DSC JO10-5 Competitie
08:45 DSC JO9-1 - CHC JO9-1JM Competitie
08:45 DSC JO9-2 - Nivo Sparta JO9-1 Competitie
08:45 DSC JO9-3 - Nivo Sparta JO9-4 Competitie
09:00 HRC'14 JO9-2 - DSC JO9-4 Competitie
08:45 Schijndel/DE WIT JO8-2 - DSC JO8-1 Competitie
08:45 DSC JO8-2 - Haarsteeg JO8-6 Competitie
08:45 DSC JO8-3 - Wadenoijen JO8-1 Competitie
09:00 NOAD'32 JO8-2 - DSC JO8-4 Competitie
11:30 DSC JO14-1 - Sleeuwijk JO14-1 Competitie
16:15 SV Unitas'59 JO16-1 - DSC JO16-1 Competitie
13:45 FC Engelen JO16-1 - DSC JO16-2 Competitie
13:00 DSC MO17-1 - SV BLC MO17-1 Competitie
11:30 DSC MO15-1 - Sleeuwijk MO15-1 Competitie
08:30 LRC MO13-1 - DSC MO13-1 Competitie
09:00 BZC'14 MO13-1 - DSC MO13-2 Competitie
10:15 GRC-14 MO11-1 - DSC MO11-1 Competitie
Programma voor zondag 3 maart 2024
14:30 DSC 1 - Helvoirt 1 Competitie
11:00 Haarsteeg 2 - DSC 3 Competitie
12:00 RKTVC 4 - DSC 4 Competitie
12:30 OJC ROSMALEN 4 - DSC 5 Competitie
13:30 RKKSV 5 - DSC 6 Competitie
10:30 RKDVC 9 - DSC 7 Competitie
09:30 DSC 35+1 - ST Maliskamp/RKKSV 35+1 Competitie
11:45 DSC VR1 - Teisterbanders VR1 Competitie
Programma voor dinsdag 5 maart 2024
19:00 DSC JO16-1 - Were Di JO16-1 Competitie
Programma voor zaterdag 9 maart 2024
10:15 RKTVC JO12-1 - DSC JO12-1 Competitie
11:30 DSC JO12-2 - DBN'22 JO12-2 Competitie
08:30 Emplina JO11-1 - DSC JO11-1 Competitie
10:00 FC Engelen JO11-2 - DSC JO11-2 Competitie
10:00 DSC JO11-3 - MEC'07 JO11-1 Competitie
08:30 FC Engelen JO10-1 - DSC JO10-1 Competitie
10:00 DSC JO10-2 - Roda Boys/Bommelerwaard JO10-1 Competitie
10:00 DSC JO10-3 - Nivo Sparta JO10-5 Competitie
08:30 OJC ROSMALEN JO10-6 - DSC JO10-4 Competitie
10:00 DSC JO10-5 - Nooit Gedacht JO10-2 Competitie
08:45 DSC JO9-1 - DBN'22 JO9-2 Competitie
09:00 Hedel JO9-2 - DSC JO9-2 Competitie
08:45 DSC JO9-3 - Den Dungen JO9-3 Competitie
08:45 DSC JO9-4 - Nivo Sparta JO9-5 Competitie
09:00 SV TOP JO8-1 - DSC JO8-1 Competitie
08:45 DSC JO8-2 - OJC ROSMALEN JO8-8 Competitie
09:30 DSS'14 JO8-1JM - DSC JO8-3 Competitie
15:00 DSC MO20-1 - Boxtel MO20-1 Competitie
14:45 WEC MO17-1 - DSC MO17-1 Competitie
08:30 FC Engelen MO15-1 - DSC MO15-1 Competitie
11:30 DSC MO13-1 - GVV MO13-1 Competitie
08:30 Rijsoord MO13-3 - DSC MO13-2 Competitie
10:00 DSC MO11-1 - ISC MO11-1 Competitie
Programma voor zondag 10 maart 2024
14:30 Nieuwkuijk 1 - DSC 1 Competitie
12:00 Nieuwkuijk 2 - DSC 2 Competitie
12:00 DSC 3 - OJC ROSMALEN 2 Competitie
14:00 DSC 4 - Ophemert 3 Competitie
10:00 DSC 5 - ODC 5 Competitie
12:00 DSC 6 - Wilhelmina 5 Competitie
12:00 DSC 7 - CHC 4 Competitie
09:30 RWB 35+1 - DSC 35+1 Competitie
11:00 Haarsteeg VR1 - DSC VR1 Competitie
Programma voor zaterdag 16 maart 2024
15:00 DSC JO19-1 - B.V.V. JO19-1 Competitie
14:45 Ophemert JO17-1 - DSC JO17-1 Competitie
10:00 LRC JO15-2 - DSC JO15-1 Competitie
10:00 Theole JO13-1 - DSC JO13-1 Competitie
11:30 DSC JO13-2 - MEC'07 JO13-2 Competitie
10:00 DSC JO12-1 - Maliskamp JO12-1 Competitie
10:30 Berghem Sport JO12-4 - DSC JO12-2 Competitie
10:00 DSC JO11-2 - Wilhelmina'26 JO11-1 Competitie
08:30 MVV'58 MO11-1 - DSC JO11-3 Competitie
10:00 DSC JO10-1 - DBN'22 JO10-1 Competitie
08:45 RKTVC JO10-1 - DSC JO10-2 Competitie
09:00 Maliskamp JO10-2 - DSC JO10-3 Competitie
10:00 DSC JO10-4 - Wilhelmina JO10-3 Competitie
08:30 Nivo Sparta JO10-4 - DSC JO10-5 Competitie
08:45 Zwaluw VFC JO9-2 - DSC JO9-1 Competitie
08:45 DSC JO9-2 - OJC ROSMALEN JO9-7 Competitie
08:30 SV BLC JO9-5 - DSC JO9-3 Competitie
09:00 RKKSV JO9-3 - DSC JO9-4 Competitie
08:45 DSC JO8-1 - EVVC JO8-1 Competitie
09:00 Jan van Arckel JO8-1 - DSC JO8-2 Competitie
08:45 DSC JO8-3 - Theole JO8-4 Competitie
09:00 Kerkwijk JO8-1 - DSC JO8-4 Competitie
11:30 DSC JO14-1 - Kozakken Boys JO14-1 Competitie
13:00 VOAB JO16-1 - DSC JO16-1 Competitie
13:00 DSC JO16-2 - Nivo Sparta JO16-1 Competitie
10:30 Berghem Sport MO20-1 - DSC MO20-1 Competitie
13:00 DSC MO17-1 - DBN'22 MO17-1 Competitie
11:30 DSC MO15-1 - Wilhelmina'26 MO15-1 Competitie
14:30 GVV'63 MO13-1 - DSC MO13-1 Competitie
10:00 DSC MO13-2 - SteDoCo MO13-1 Competitie
12:00 Kozakken Boys MO11-1 - DSC MO11-1 Competitie
Programma voor zondag 17 maart 2024
14:30 DSC 1 - RKDVC 1 Competitie
11:45 DSC 2 - B.V.V. 2 Competitie
10:45 Alem 2 - DSC 3 Competitie
13:30 SCZ 4 - DSC 4 Competitie
12:30 Wilhelmina 4 - DSC 5 Competitie
10:00 OJC ROSMALEN 7 - DSC 6 Competitie
11:00 B.V.V. 7 - DSC 7 Competitie
09:30 DSC 35+1 - Wilhelmina 35+1 Competitie
12:00 DSC VR1 - BMC VR1 Competitie
Programma voor zaterdag 23 maart 2024
13:00 SCG'18 JO19-1 - DSC JO19-1 Competitie
15:00 DSC JO17-1 - SV BLC JO17-1 Competitie
12:30 Hedel JO15-2 - DSC JO15-1 Competitie
11:30 DSC JO13-1 - BMC JO13-2 Competitie
11:00 Sliedrecht JO13-6 - DSC JO13-2 Competitie
08:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3 - DSC JO12-1 Competitie
10:00 Wilhelmina JO12-3JM - DSC JO12-2 Competitie
10:15 GVV'63 JO11-1 - DSC JO11-1 Competitie
08:30 GVV'63 JO11-2 - DSC JO11-2 Competitie
08:30 DSC JO11-3 - Theole JO11-4 Competitie
08:45 Zwaluw VFC JO10-1 - DSC JO10-1 Competitie
08:30 Tricht JO10-1 - DSC JO10-2 Competitie
10:00 DSC JO10-3 - HRC'14 JO10-1JM Competitie
10:00 DSC JO10-4 - Emplina JO10-4 Competitie
09:45 NLC'03 JO10-1 - DSC JO10-5 Competitie
08:45 DSC JO9-1 - ODC JO9-1 Competitie
08:45 DSC JO9-2 - Emplina JO9-2 Competitie
08:45 DSC JO9-3 - Zwaluw VFC JO9-5 Competitie
08:45 NLC'03 JO9-2 - DSC JO9-4 Competitie
08:45 Zwaluw VFC JO8-3 - DSC JO8-1 Competitie
08:45 DSC JO8-2 - HRC'14 JO8-1 Competitie
11:15 WNC JO8-2 - DSC JO8-3 Competitie
08:45 DSC JO8-4 - OJC ROSMALEN JO8-9 Competitie
11:30 Oranje Wit JO14-2 - DSC JO14-1 Competitie
13:00 DSC JO16-1 - OJC ROSMALEN JO16-2 Competitie
13:00 DSC JO16-2 - Theole JO16-1 Competitie
15:00 DSC MO20-1 - WSC MO20-1 Competitie
13:00 SV BLC MO17-1 - DSC MO17-1 Competitie
11:30 Sleeuwijk MO15-1 - DSC MO15-1 Competitie
11:30 DSC MO13-1 - LRC MO13-1 Competitie
10:00 DSC MO13-2 - BZC'14 MO13-1 Competitie
10:00 DSC MO11-1 - WNC MO11-1 Competitie
Programma voor zondag 24 maart 2024
14:30 EVVC 1 - DSC 1 Competitie
11:00 TSV Gudok 2 - DSC 2 Competitie
12:00 DSC 3 - BZS 2 Competitie
14:00 DSC 4 - Wadenoijen 4 Competitie
10:00 DSC 5 - DBN'22 5 Competitie
11:00 RKVSC 2 - DSC 6 Competitie
10:00 LSV 35+1 - DSC 35+1 Competitie
Programma voor zaterdag 30 maart 2024
15:00 UVV'40 MO20-1 - DSC MO20-1 Competitie
10:00 Sleeuwijk MO13-1 - DSC MO13-2 Competitie
  • Jan van Diesen sportshop Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Marius van Namen Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Vissers Legal Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Boon's markt Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Hooijmans Substrates B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Van Houten Snijbedrijf B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Van Houten Transport B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Gebr. Lansdaal Bloemen en Planten Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
  • Hooijmans BV Businessclub
  • Marius van Namen Businessclub
  • Van Herwaarden Paddenstoelenteelt Businessclub
  • Vissers Legal Businessclub
  • Boon's markt Businessclub
  • Van Houten Snijbedrijf B.V. Businessclub
  • Van Houten Transport B.V. Businessclub
  • BSO het Veldmuisje Businessclub
  • CarProf Valentijn Businessclub
  • Coolcare Holland Businessclub
  • Leenders Transport Businessclub
  • Davy Versteeg Klussenbedrijf Businessclub
  • De KYC consultant Businessclub
  • Geran Vogel Projectservice Businessclub
  • HR Atelier Businessclub
  • Jeroen Verhoeckx Groente- en Fruit Businessclub
  • Jobmatchers B.V. Businessclub
  • Kapsalon Y. Verlouw Businessclub
  • Klijn Daksystemen Businessclub
  • Millennial Talent Businessclub
  • Slagerij Gijs Sars Businessclub
  • Story Waardenburg BMW Businessclub
  • Van Osch Advocatuur B.V. Businessclub
  • VDVW Adviseurs Businessclub
  • Wijgergangs Medical B.V. Businessclub
  • Wijgergangs Vastgoed Beheer B.V. Businessclub
  • Willemen Parket B.V. Businessclub
  • Profcoat van der Kammen Businessclub
  • Piels Fysiotherapie Businessclub
  • Online Identity Businessclub
  • Kippenvilla.nl Businessclub
  • Klussenbedrijf Majan Businessclub

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs