Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Winterstop 2019 - 2020

Voor de jeugd is de winterstop dit seizoen vanaf donderdag 19 december 2019 tot en met zondag 19 januari 2020. Vanaf maandag 20 januari 2020 pakken we de bal weer op en kunnen trainingen / wedstrijden weer worden voortgezet voor de tweede helft van de competitie.

Voor de senioren is de winterstop vanaf donderdag 19 december 2019 tot en met vrijdag 3 januari 2020. De selectie zal zaterdag 4 januari met een onderling toernooi voorafgaande aan de nieuwjaarsreceptie het jaar 2020 starten.

In deze periode is het sportcomplex gesloten voor alle trainingen en wedstrijden.

Voor diverse teams zullen er in januari en / of februari oefenwedstrijden plaatsvinden welke tijdig op de website worden gepubliceerd.

Voor DSC 1 start de competitie weer op 26 januari 2020 thuis tegen BVV 1.