Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Wijzigingen Spelregels | Seizoen 2019 - 2020

Voor het seizoen 2019 - 2020 zijn door de spelregelcommissie van de FIFA de spelregels op een aantal plaatsen aangepast. Zowel inhoudelijk als tekstueel zijn er diverse wijzigingen doorgevoerd. De gewijzigde spelregels zijn per 1 juni 2019 van kracht en gelden dus ook voor de aanvang van het nieuwe voetbalseizoen.

De KNVB heeft de diverse documenten gestructureerd op de website geplaatst zodat ze door officials, spelers, begeleiders en toeschouwers in te zien zijn. Via deze link kunnen de verschillende documenten worden ingezien.

Er is ook een animatie beschikbaar gesteld door de KNVB en een duidelijk overzicht van alle wijzigingen. Die zijn via deze link in te zien. Ook is in een eerder nieuwsbericht de speeldagenkalender voor het nieuwe seizoen gepubliceerd. Dit artikel is via deze link in te zien.