Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Vrijwilligersavond v.v. DSC

Beste Vrijwilliger,

We willen aan het eind van dit seizoen wederom een vrijwilligersavond organiseren.

Op deze avond willen we jullie bedanken voor je inzet in het afgelopen seizoen voor DSC. Ook nemen we op deze avond afscheid van enkele gewaardeerde vrijwilligers en maken we de vrijwilliger van het jaar bekend.

Op zaterdag 22 juni aanstaande wordt jij samen met je (eventuele) partner uitgenodigd om onder het genot van een drankje en een barbecue het seizoen 2018 - 2019 af te sluiten. Je bent vanaf 19:00 uur van harte welkom op het sportpark van onze vereniging.

Om de avond goed te kunnen organiseren en om niet te veel vlees te bestellen verzoeken we je om je via de onderstaande link of bij Kees in ons clubhuis op te geven.

Graag voor 16 juni aanstaande.

Vrijwilligersavond v.v. DSC

We rekenen op je komst.

Met vriendelijke groet,
Bestuur v.v. DSC