Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Vriendinnendag bij DSC

De jaarlijkse Vriendinnendag wordt dit jaar gehouden op woensdag 18 mei. Alle meidenteams van v.v. DSC zijn hiervoor uitgenodigd en ook hun vriendinnen in de leeftijd van 6 t/m 16 jaar zijn van harte welkom. Dus nodig een of meerdere vriendinnen van je uit en laat ze op deze leuke manier kennis maken met meidenvoetbal bij v.v. DSC.

Voor iedere deelneemster wacht er ook nog een leuke verrassing dus kom op woensdag 18 mei naar ons sportpark. Aanvangstijd is 19.00 uur en je hoeft je niet vooraf aan te melden maar probeer er wel op tijd te zijn.

Jeugdopleiding Meiden v.v. DSC