Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Vriendinnendag 2016 wederom groot succes

De vriendinnendag van woensdag 18 mei was wederom weer een groot succes met prachtig weer en een hoge opkomst. Zo’n 95 meiden uit Kerkdriel en van ver daarbuiten namen deel aan een stroomtraining zoals deze standaard wordt gegeven aan de meidenteams binnen DSC.

Het was een fantastisch gezicht om zo’n aantal meiden enthousiast bezig te zien met keeperstraining, techniektraining, loop-coördinatietraining, het gatendoek dat beschikbaar was gesteld door de KNVB en partijvormen.

Na afloop nog een aardigheidje en de avond was wederom geslaagd mede dankzij onze talloze trainers en vrijwilligers die van deze avond een succes maakten; Frank, Marjolijn, Marco, Ries, Gertjan, Frank K., Henri, Demi, Anne, Karin, Sandra en uiteraard Chris en Henk, allen hartelijk dank.

Jeugdopleiding Meiden v.v. DSC