Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Van de Bestuurstafel maandag 24 januari 2022

We zijn blij dat het trainen voor iedereen weer mogelijk is bij DSC en zonder avondklok. De KNVB heeft aangegeven in te zetten op het vervolg van de competitie op het weekend van 29 en 30 januari. We hopen dus op verdere versoepelingen op 25 januari.

Helaas hebben we nog wel met enkele maatregelen te maken. Zo is publiek niet toegestaan, zijn wedstrijden alleen toegestaan binnen de vereniging en mag de horeca alleen open zijn voor afhaal.

We hebben daarom besloten de kantine en ook de kleedkamers voorlopig nog gesloten te houden.

We willen ook graag algemene ledenvergadering gaan plannen. Hiervoor wachten we op het loslaten van de 1,5 meter regel. Wel hebben we besloten dat de algemene ledenvergadering in ieder geval voor het einde van dit seizoen zal plaatsvinden.

We hopen dat er op 25 januari meer versoepelingen komen zodat we iedereen weer kunnen verwelkomen en samen een drankje in de kantine kunnen drinken.

Bestuur vv DSC