Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Vacature trainer DSC JO19-2

Voor het aankomende seizoen is v.v. DSC dringend op zoek naar een trainer voor DSC JO19-2. Dit team traint twee keer per week (maandagavond van 20.15 uur - 21.30 uur en donderdagavond van 19.00 uur - 20.15 uur). Daarnaast spelen zij hun wedstrijden op zaterdagmiddag. Thuis om 15.15 uur en uit meestal ook rond die tijd.

Het team voetbalt allereerst voor hun plezier, maar bevat toch zeker ook een hoop kwaliteit. De achttien spelers willen ook twee keer per week blijven trainen, waaruit ook hun motivatie blijkt. Overigens zal de begeleiding uiteindelijk uit minimaal drie personen komen te bestaan. De keuze is aan de trainer of dit voor hem bekende personen worden of ouders van de spelers.

Heb je interesse of vragen stuur dan een mail naar: jfburg1980@hotmail.com.