Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Update Website | Extra wedstrijdinformatie

Aan het begin van het seizoen is gemeld dat het programma Sportlink direct gekoppeld is aan de website. Dit levert onder andere op dat het wedstrijdprogramma, de uitslagen, de competitiegegevens en ook de teamindelingen die zijn opgevoerd in Sportlink direct zichtbaar en actueel worden weergegeven op de website.

Sinds vorige week is er wederom extra functionaliteit toegevoegd aan de website en dat gaat in dit geval om het tonen van de kleedkamerindeling, veldindeling en de scheidsrechter aanstelling voor iedere wedstrijd.

Deze informatie wordt getoond onder het menu ‘De Wedstijden’ en ‘Programma’. Achter iedere wedstrijd staat vanaf nu een ‘i’ (informatie) en wanneer daar op geklikt wordt kan deze informatie ingezien worden.

Eveneens zal deze extra informatie op de wedstrijddag getoond worden op de TV schermen in de kantine.