Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

UPDATE | Programma nacompetitie DSC 2

DSC 2 is afgelopen zondag de nacompetitie voor promotie naar de tweede klasse gestart en met succes. Sint Michielsgestel 2 was op sportpark de Ipperakkeren de tegenstander en daar waar er in de competitie nog twee keer van werd verloren bleven de punten dit keer in Kerkdriel.

Met 3-1 werd Sint Michielsgestel 2 na verlenging verslagen en dat betekent dat de mannen van Lenard Weber aanstaande zondag 17 juni de finalewedstrijd speelt tegen Nieuwkuijk 2. Bij winst zal het tweede elftal volgend jaar uitkomen in de tweede klasse.

DSC 2

  • Nieuwkuijk 2 - DSC 2 (aanvang 12.00 uur)
Sportpark Nieuwkuijk
Kerkstraat 14
5253 AP Nieuwkuijk


Via deze weg willen we alle leden en supporters oproepen om DSC 2 te steunen tijdens het spelen van de finalewedstrijd in de nacompetitie.

v.v. DSC wenst het tweede elftal aanstaande zondag veel succes.