Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

UPDATE | Programma nacompetitie DSC 1 & DSC 2

Afgelopen weekend vond de eerste speelronde plaats in de nacompetitie voor promotie en degradatie. Het eerste elftal speelde om een plaats in de derde klassen en trad in Schijndel aan tegen Schijndel / De Wit 1. Na een enerverende wedstrijd waarin DSC al vroeg in de wedstrijd op voorsprong kwam trok het elftal van Arian Meeuwsen na een verlening uiteindelijk aan het kortste eind en werd er met 3-1 verloren.

Een domper na een zeer sterke tweede seizoenshelft en het eerste elftal zal volgend jaar dus wederom uitkomen in de vierde klasse. DSC 2 start de nacompetitie komende weekend en zal gaan strijden om een plek in de tweede klasse.

DSC 2

Het tweede elftal speelt zondag 10 juni thuis tegen Sint Michielsgestel 2 dat afgelopen weekend met 5-2 won van FC Tilburg 3. Wanneer het tweede elftal komend weekend weet te winnen speelt het de finale op zondag 17 juni.

Via deze weg willen we alle leden en supporters oproepen om DSC 2 te steunen tijdens het spelen van de wedstrijden in de nacompetitie.

v.v. DSC wenst het tweede elftal aanstaande zondag veel succes.