Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Toelichting ontslag John Laponder

Omdat we onverwacht met een intern bericht van DSC op Regio-Voetbal geconfronteerd zijn willen we als bestuur nog nader toelichting geven op het op non actief stellen van onze hoofdtrainer John Laponder.

Het bestuur betreurt het dat het tot dit besluit heeft moeten komen. In de winterstop is gewerkt aan verbetering van de resultaten van het eerste elftal maar dat heeft niet de gewenste resultaten opgeleverd. Het bestuur hoopt door haar besluit en het aanstellen van het duo Lenard Weber en Jan Burg een kentering teweeg te brengen om het spelen in de derde klasse te kunnen behouden.

We rekenen op uw begrip en steun tijdens de komende tien wedstrijden.

Het bestuur