Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Samen sterk voor de club

De Grote Clubactie zet zich al meer dan 45 jaar in voor het Nederlandse verenigingsleven door het organiseren van een loterij. Voor deze loterij kunnen wij als verenigingen loten verkopen en geld inzamelen voor onze club. De opbrengst bestemmen we voor de jeugd van v.v. DSC.

Om een succes te maken van onze Grote Clubactie hebben we de medewerking van onze leden hard nodig. We vragen aan elke pupil van v.v. DSC om minimaal 7 loten te verkopen, meer mag natuurlijk ook. Extra loten zijn in de jeugdbestuurskamer verkrijgbaar.

Je kunt er zelf ook een mooie zakcentje mee verdienen; van de opbrengst van € 3,- per lot mag je zelf 50 cent houden. Ook de overige leden (die ook een zakcentje bij willen verdienen) nodigen we uit om namens v.v. DSC Loten te verkopen. Ook deze loten zijn verkrijgbaar in de jeugdbestuurskamer.

Voor de beste pupillen verkopers hebben we leuke prijzen beschikbaar.

Start verkoop           15 september 2018
Inleveren  opbrengsten eerste 7 loten           20 oktober 2018
Laatste verkoopdag overige loten           11 december 2018

Het inleveren van de opbrengst van de verkochte loten kan in de jeugdbestuurskamer bij Chris Hooijmans of Wim Steenbekkers middels onderstaand formulier.

Voor vragen kun je ook bij hen terecht.

De Grote Clubactie | v.v. DSC