Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Wilhelmina)

Tijdens de vijfde wedstrijd van het seizoen was Cheyenne Lansdaal de Pupil van de Week. Cheyenne is momenteel acht jaar en speelt bij JO9-4M. Het is het tweede seizoen dat ze bij de vereniging speelt en als linksbenige spits heeft ze een goede dribbel en een prima schot. Op de trainingen is Cheyenne altijd aanwezig en ze heeft heel veel plezier met haar team. Ook is ze fan van Ajax en het Nederlandse Vrouwen team.

De redactie van v.v. DSC kreeg te horen dat ze het spannend vond om Pupil van de Week te zijn maar eenmaal op het veld waren de zenuwen weg en genoot ze ervan om met de spelers mee warm te lopen en het veld op te lopen.

Ook mocht ze met de scheidsrechter de toss uitvoeren en de aftrap nemen waarna ze in twee instanties wist te scoren. De hele wedstrijd heeft ze vanuit de dug-out gekeken en zag ze het eerste elftal ook nog met 4-0 winnen. Het was dus een fantastische middag.

Hieronder enkele foto`s van Cheyenne gedurende de dag.

Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (1)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (2)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (3)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (4)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (5)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (6)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (7)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (8)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (9)
Cheyenne Lansdaal | Pupil van de Week (10)