Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - RKTVC)

Het eerste elftal speelde dit weekend de eerste wedstrijd van de tweede seizoenshelft tegen RKTVC. Roan van Leeuwen was hier bij de Pupil van de Week.

Roan is acht jaar en speelt voor het derde seizoen bij DSC. Momenteel speelt hij als rechtsbenige verdediger bij JO9-1. Op de trainingen waar Roan altijd aanwezig is heeft hij veel plezier omdat er ook veel van zijn vrienden in het team zitten.

Zijn favoriete voetbalclub is Ajax en op school is hij ook het liefst met gymnastiek bezig. Een sportieve jongen dus die aangaf heel erg genoten te hebben van de mooie middag bij v.v. DSC. Op de valreep werd er door het eerste elftal dan ook nog gelijk gespeeld wat zorgde voor veel vreugde.

Hieronder enkele foto`s van Roan gedurende de dag.

Roan van Leeuwen | Pupil van de Week (1)
Roan van Leeuwen | Pupil van de Week (2)
Roan van Leeuwen | Pupil van de Week (3)
Roan van Leeuwen | Pupil van de Week (4)