Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Real Lunet)

Zoals ook in voorgaande seizoenen is er ook dit seizoen bij de thuis wedstrijden van het eerste elftal weer een jeugdlid dat de eer heeft op om als Pupil van de Week te fungeren. Dit maal was het de beurt aan Madelief Lehman, spelend in DSC F8. Madelief speelt voor het eerste seizoen bij DSC en is een rechtsbenige speelster die er volop op los dribbelt. Het liefst in de spits of rechtsbuiten.

Naast voetballen doet Madelief ook aan basketbal en heeft graag de vakken computeren en gym op school. Ondanks dat het eerste elftal met 2-4 verloor van Real Lunet heeft Madelief een hele leuke dag gehad en scoorde ze ook nog tegen de keeper van Real Lunet. Hieronder enkele foto`s van Madelief gedurende deze dag.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)