Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Hedel)

Wederom trof het eerste elftal een streekgenoot en Noor Riemsdijk was hier bij de Pupil van de Week.

Noor is zeven jaar en speelt dit seizoen bij JO9-M4. Noor speelt voor het eerste seizoen bij DSC en doet dat als middenveldster. Haar trainers geven aan dat ze erg snel is en een goed positioneel inzicht heeft. Aan bal aannames en acties maken wordt momenteel hard gewerkt.

Haar favoriete club is Ajax en ze luistert ook graag naar de muziek van André Hazes Junior. Met wederom een overwinning was het een mooie middag voor DSC en ook Noor had erg genoten van alle activiteiten.

Hieronder enkele foto`s van Noor gedurende de dag.

Noor Riemsdijk | Pupil van de Week (1)
Noor Riemsdijk | Pupil van de Week (2)
Noor Riemsdijk | Pupil van de Week (3)
Noor Riemsdijk | Pupil van de Week (4)