Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Emplina)

Op zondag 9 maart speelde het eerste elftal van DSC op de eerste zonovergoten dag van het jaar thuis tegen Emplina. Dit keer was Kas Moors speler van DSC F5 Pupil van de Week. Kas speelt met veel plezier bij DSC en had erg uitgekeken naar deze dag waarbij hij de jongens van het eerste elftal van dichtbij aan het werk zou zien. Om de dag helemaal compleet te maken zag Kas samen met de spelers en begeleiding vanaf de reservebank dat er met 1-0 gewonnen werd van Emplina.

Van de ouders van Kas kregen we terug dat hij een topdag heeft gehad als Pupil van de Week. Het was een super dag en een uitstekende begeleiding van DSC. Zij willen dan ook iedereen bedanken voor de inzet en de begeleiding tijdens deze dag. Hieronder nog enkele foto`s van Kas gedurende deze dag.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)
Pupil van de Week (5)
Pupil van de Week (6)