Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - DVG)

Tijdens de wedstrijd DSC 1 - DVG 1 was Coen Mulders, speler van JO9-1 de Pupil van de Week. Coen is acht jaar en speelt al voor het derde seizoen bij DSC. Onder leiding van onder andere zijn vader speelt Coen op het middenveld waar zijn combinatiespel het best tot zijn recht komt.

Op de training leert hij graag nieuwe dingen en van de wedstrijden kan hij echt genieten. Buiten het voetbal luister hij graag naar de muziek van Martin Garrix. Ondanks dat Coen het goede voorbeeld gaf door de keeper van DVG te passeren volgde het eerste elftal niet het goede voorbeeld. Desalniettemin heeft Coen ontzettend genoten van de hele dag en kijkt hij er met plezier op terug.

Hieronder enkele foto`s van Coen gedurende de dag.

Coen Mulders | Pupil van de Week (1)
Coen Mulders | Pupil van de Week (2)
Coen Mulders | Pupil van de Week (3)
Coen Mulders | Pupil van de Week (4)