Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Boxtel)

Op zondag 12 april speelde het eerste elftal van DSC de belangrijke thuiswedstrijd tegen Boxtel. De Pupil van de Week was deze keer Guus Pompen, speler van DSC F3. Guus is acht jaar, speelt als mid-mid, is rechtsbenig en staat bekend om zijn harde schot en zijn uitstekend spelinzicht.

De begeleiding van DSC F3 typeert Guus als een ‘leuk ventje’ en tijdens de wedstrijden die Guus speelt kan hij altijd rekenen op de aanmoedigingen van zijn opa en oma en zijn ouders. Het was voor Guus een geweldig leuke middag waarvan hij volop heeft genoten. Uiteindelijk won DSC de wedstrijd tegen Boxtel ook nog overtuigend met 3-0.

Hieronder enkele foto`s van Guus gedurende de dag.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)