Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - BMC)

BMC was de tegenstander van DSC op zondag 8 november. Tijdens deze belangrijke wedstrijd voor de spelers van het eerste elftal was Tim Hooijmans de Pupil van de Week.

Tim speelt dit seizoen in DSC F3 en is altijd aanwezig op de trainingen. Ook tijdens de wedstrijden op zaterdag geeft hij altijd 100 %. Dat was ook te zien tijdens de warming up bij het eerste elftal waar hij prima een bal mee kon trappen met de reserve spelers van het eerste elftal. Na de wedstrijd vanaf de bank te hebben bekeken kreeg Tim de welverdiende oorkonde uit handen van de voorzitter van DSC. Dit maakte het voor Tim onvergetelijk dag waar ook zijn ouders ontzettend van hebben genoten.

Hieronder enkele foto`s van Tim gedurende de dag.

Tim Hooijmans | Pupil van de Week (1)
Tim Hooijmans | Pupil van de Week (2)
Tim Hooijmans | Pupil van de Week (3)
Tim Hooijmans | Pupil van de Week (4)
Tim Hooijmans | Pupil van de Week (5)