Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Berghem Sport)

Afgelopen zondag speelde het eerste elftal thuis tegen Berghem Sport en tijdens deze wedstrijd was Preston de Wit de Pupil van de Week. Preston is acht jaar oud, speelt voor het tweede seizoen bij DSC en doet dat voornamelijk op de spitspositie of als spelverdeler op het middenveld. Een echte creatieve speler dus met altijd oog voor de goal.

Preston is niet de enige van de familie die bij DSC speelt want ook zijn broer Olivier speelt bij DSC. Daarnaast komt een van zijn ouders altijd kijken en dat was ook afgelopen zondag het geval. Van zijn ouders kreeg de redactie het bericht dat Preston afgelopen zondag een geweldige middag gehad zoals ook in onderstaande foto’s is terug te zien.

Preston de Wit - | Pupil van de Week (1)
Preston de Wit - | Pupil van de Week (2)
Preston de Wit - | Pupil van de Week (3)
Preston de Wit - | Pupil van de Week (4)