Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Zondag 26 januari speelt DSC haar 13e wedstrijd van het seizoen 2019-‘20 tegen BVV dat 14e en dus laatste staat in de 3e klasse C van Zuid 1. DSC heeft juist voor de feestdagen een verdiende overwinning uit bij Baardwijk behaald met 1-5 en heeft zo een fijne jaarwisseling beleefd. BVV verloor thuis van ODC en heeft de winterstop kunnen gebruiken om te werken aan verbetering.

De oefencampagne naar deze wedstrijd toe resulteerde voor beide ploegen in nederlagen. Ook voor beide geld dat in de winter een aantal geblesseerden weer aansloten. Beide ploegen zullen positief in het 2e deel van de competitie willen starten en dus kan van onderschatting in deze wedstrijd dus zeker geen sprake zijn !

Programmaboekje DSC 1 - BVV 1