Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Dit weekend staat de laatste thuiswedstrijd op het programma en de een na laatste wedstrijd van het seizoen. Het eerste elftal is nog steeds koploper en kan morgen zelfs al het kampioenschap vieren als concurrent Maliskamp zijn wedstrijd verliest.

De spelers van trainer Roland Timmermans dienen eerst echter zelf wel te winnen van GVV. Deze tegenstander is echter wel de ploeg waar het eerste elftal als enige van verloor dit seizoen. Het belooft dus een spannende middag te worden met hopelijk de drie punten en wie weet wat voor moois er dan nog te wachten staat.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Brands en de Pupil van de Week is Siem de Graauw. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - GVV 1