Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Vorige week werd er een algehele afgelasting toegepast waardoor de wedstrijd van het eerste elftal niet door kon gaan. Er werd in die week nog wel getraind in de sportschool en zondag werd er geoefend tegen het tweede elftal van OJC Rosmalen. Deze wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel.

Afgelopen week is er weer gefocust naar het weekend toegeleefd waar vandaag Jan van Arckel op bezoek komt. De ploeg uit Ammerzoden staat op een prima achtste plaats en doet goed mee in de vierde klasse. Het eerste elftal draait nog steeds bovenin mee en zal vandaag de punten in Kerkdriel willen houden om Maliskamp en RKTVC in het spoor te blijven.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Opstraat en de Pupil van de Week is Jens van Gils. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Jan van Arckel 1