Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na een lange winterstop wat mede komt door de vele afgelastingen gaat de tweede seizoenshelft voor de mannen van trainer Roland Timmermans weer beginnen. Er wordt al een tijd getraind en afgelopen dinsdag werd nog een oefenwedstrijd gespeeld tegen EVVC die knap met 1-0 werd gewonnen.

Het eerste elftal treft RKTVC, de huidige koploper in de vierde klasse. Voor beide elftallen zal het de vraag zijn hoe men uit de winterstop komt om de goede lijn van de eerste seizoenshelft door te zetten. Op basis van de stand en het onderlinge verleden belooft het een mooi treffen te worden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Timmers en de Pupil van de Week is Roan van Leeuwen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - RKTVC 1