Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Vorige week werd de laatste wedstrijd van de eerste periode gespeeld. Het eerste elftal deed nog volop mee maar was wel afhankelijk van Maliskamp. Uit bij Jan van Arckel werd er met 0-2 gewonnen maar ook Maliskamp won en pakte dus de eerste periode.

Desalniettemin zijn de mannen van Roland Timmermans een plek gestegen en staan momenteel tweede. Een prima uitgangspositie voor de wedstrijd tegen Buren. Ondanks dat Buren enkele plaatsen lager staat op de ranglijst mag van onderschatting geen sprake zijn.

Alem werd vorige week door Buren knap op een gelijkspel gehouden dus de ploeg zal met vertrouwen afreizen naar Kerkdriel. We hopen wederom op een mooi voetbalgevecht op sportpark de Ipperakkeren.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer van Doesburg en de Pupil van de Week is Cuno Braam. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Buren 1