Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Vandaag speelt DSC haar eerste wedstrijd van het seizoen 2018 - 2019 tegen oude bekende OSC’45 in de 4e klasse E Zuid 1. DSC heeft na de nipte nederlaag in nacompetitiewedstrijd tegen Schijndel zes weken geleden de voorbereiding op dit seizoen opgepakt onder leiding van Roland Timmermans en gestaag gewerkt aan het team en de voorbereiding op deze wedstrijd.

We zijn benieuwd hoe we staan ten opzichte van de klasse genoten. De wedstrijd vandaag staat onder leiding staat van de heer van Teeffelen. Hij wordt geassisteerd door de Mari van der Kammen en Gerad van de Hoogen.

Steun DSC en moedig ze aan. We wensen u vandaag weer veel kijkplezier.

Programmaboekje DSC 1 - OSC '45 1