Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Komende weekend speelt DSC tegen Buren. Geen onbekende tegenstander aangezien beide verenigingen elkaar al negentien keer hebben getroffen in competitie verband. Veel in de vierde klasse en ook enkele seizoenen in de derde klasse. Eerder dit seizoen won Buren vrij gemakkelijk van DSC maar dat zullen de mannen van trainer Arian Meeuwsen niet nog een keer willen laten gebeuren.

DSC doet namelijk nog volop mee voor de tweede periodetitel en bij winst zal er goede stap gezet worden. Buren zal de punten ook nodig hebben om boven de nacompetitiestreep te blijven. Het beloofd dus een spannende middag te worden in Kerkdriel.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Teurlinx en de Pupil van de Week is Tijmen Baggerman. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Buren 1