Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na zestien speelronden bezet DSC 1 momenteel de achtste plaats op de ranglijst. Vorige week werd er verloren van de koploper maar daarvoor werd er een goede serie neergezet met overwinningen en goed spel. BZS staat op de veertiende en laatste plaats en verloor vorige week in de laatste minuut van Den Dungen.

De heenwedstrijd in Beusichem werd door BZS gewonnen met 3-1 dus het zal nog niet makkelijk worden om de drie punten in Kerkdriel te houden. De wedstrijd staat onder leiding van de heer Heinen en de Pupil van de Week is Lars van den Heuvel. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - BZS 1