Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Vandaag staat er sinds lange tijd weer een heuse derby op het programma. DSC ontvangt namelijk Alem, de ploeg die momenteel knap koploper is in de vierde klasse. Het zal een bijzondere wedstrijd worden aangezien veel spelers van beide ploegen elkaar kennen en diverse spelers een historie hebben bij beide clubs.

Voor het laatst werd er in het seizoen 2001 - 2002 in competitieverband tegen elkaar gespeeld en won DSC thuis met 2-1 en uit met 0-1. De tijden zijn inmiddels veranderd en als we simpelweg naar de stand kijken is het een wedstrijd tussen de koploper en de hekkensluiter. Toch zijn derby’s speciale wedstrijden die op zichzelf staan en zal DSC er alles aan doen om de punten in Kerkdriel te houden. Uiteindelijk zullen we rond 16.30 uur weten wat de puntenverdeling zal zijn.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Nelemans en de Pupil van de Week is Jan Pompen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Alem 1