Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

In het eerste weekend van november komt Teisterbanders op bezoek om de zevende wedstrijd van het seizoen te spelen tegen DSC. De laatste keer dat beide elftallen tegen elkaar speelde was in het seizoen 2009 - 2010, het jaar dat DSC kampioen werd en promoveerde naar de derde klasse. Thuis won DSC destijds met 5-1.

Maar het is inmiddels 2017 en nu wordt de wedstrijd in de vierde klasse gespeeld. DSC bezet de twaalfde plaats en Teisterbanders de negende. Het kan dus alle kanten op qua scoreverloop maar beide ploegen zijn zeer gebaat met een overwinning.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Jansen en de Pupil van de Week is Ilias Lazaar. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Teisterbanders 1