Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Alhoewel het nog erg vroeg in het seizoen is zijn er inmiddels drie wedstrijden gespeeld en kan er een kleine balans opgemaakt worden. Van de drie wedstrijden werd er een gewonnen en gingen er twee verloren. Niet de start dus waar iedereen met een DSC hart op gehoopt had.

Vandaag is het dus zaak om de drie punten in Kerkdriel te houden en zo de weg naar boven in te zetten. Dat moet gebeuren tegen SCI, een ploeg die twee plaatsen hoger staat en een punt meer heeft. In het verleden hebben DSC en SCI vaak tegen elkaar gespeeld en als we de statistieken erbij pakken zijn die in het voordeel van SCI. Echter, zijn resultaten uit het verleden geen garantie voor het heden en is dus alles mogelijk.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Kezer en de Pupil van de Week is Don Veldhuis. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - SCI 1