Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Nog vier finales staan er op het programma voor het eerste elftal van DSC. De verschillen onderin zijn niet groot dus tijdens deze wedstrijden dienen voldoende punten gepakt te worden om ook volgend jaar in de derde klasse uit te komen.

Vandaag dient daar een start mee gemaakt te worden tegen Sint Michielsgestel. Geen onbekende tegenstander want de laatste jaren zijn er diverse wedstrijden gespeeld tegen dit elftal. Er werd door DSC zes keer verloren, drie keer gelijk gespeeld en twee keer gewonnen. De statistieken spreken in het voordeel van. Sint Michielsgestel maar iedere wedstrijd dus ook die van vandaag begint met 0-0 en dus met gelijke kansen.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Straatman en de Pupil van de Week is Brent Willemen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Sint Michielsgestel 1