Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na een goede reeks van twee overwinningen werd er vorig week met ruime cijfers verloren van Den Dungen. Door deze nederlaag is het gat met de onderste ploegen geslonken en dienen dit weekend wederom alle zeilen bij gezet te worden om een overwinning te behalen.

Dat dient te gebeuren tegen Boekel Sport, een ploeg die momenteel de derde plaats bezet en de laatste vijf wedstrijden heeft gewonnen. Een uitdagende klus maar zeker geen onmogelijke en waar met de nodige werklust en de steun van het thuispubliek er alles aan gedaan zal moeten worden om de drie punten in Kerkdriel te houden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer de Wit en de Pupil van de Week is Jasper van Gils. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Boekel Sport 1