Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

De laatste drie wedstrijden voor DSC 1 gingen gewonnen. Twee wedstrijden voor de competitie en een voor de beker. Het eerste elftal bezet momenteel de zesde plaats en treft dit weekend een onbekende tegenstander in de vorm van Avanti ’31.

Avanti ‘31 staat op een elfde plaats en heeft het nog niet makkelijk in de competitie. Beide ploegen hebben nog niet eerder tegen elkaar gespeeld dus het is lastig om een inschatting te maken. Feit blijft dat de eerste pagina in de geschiedenisboeken dit weekend geschreven gaat worden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer van der Ven en de Pupil van de Week is Ayman Lazaar. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Avanti ' 31 1