Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na de afstraffing vorige week in Boekel is het eerste elftal gezakt naar de tiende plaats en hebben de mannen van John Laponder wat goed te maken. Dat moet dit weekend gebeuren tegen ‘oude bekende’ Den Dungen.

Den Dungen behaalde vorige week haar eerste punt en bezet momenteel de dertiende plaats. Ook zij hebben de punten dus hard nodig. Afgelopen week heeft DSC nog geoefend tegen MVV ’58 en met ruime cijfers gewonnen. Hopelijk biedt dat vertrouwen voor het treffen tegen Den Dungen.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Straatman en de Pupil van de Week is Age Spaan. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

     Programmaboekje DSC 1 - Den Dungen 1