Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Vorige week speelde DSC de altijd lastige uitwedstrijd tegen GVV uit Geldermalsen en werd er met 2-0 verloren. Dat betekent dat de strijd om de derde plaats ongemeen spannend is maar DSC nog steeds deze plaats in handen heeft. De concurrentie volgt echter op een punt dus is het belangrijk om dit weekend weer drie punten te pakken.

Dat zal moeten gebeuren tegen Sint Michielsgestel. Deze ploeg staat momenteel op de tiende plaats en vooralsnog geeft dat recht op lijfsbehoud. De verschillen onderin zijn ook klein dus ook Sint Michielsgestel heeft de punten hard nodig. Uit het verleden blijkt dat beide teams altijd aan elkaar gewaagd zijn als ze tegen elkaar spelen. Het belooft dus weer een boeiende wedstrijd te worden in Kerkdriel.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Jansen en de Pupil van de Week is Marcus van de Ven. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Sint Michielsgestel 1