Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Tegen Zwaluw VFC werd vorige week een punt gehaald waar men er drie had verwacht. Door dat gelijke spel is het gat met de nummers een en twee behoorlijk opgelopen. Voorlopig zal de focus dus gaan liggen op het behoud van de derde plaats.

Daar zullen dit weekend weer drie punten voor nodig zijn en die moeten gehaald worden tegen Nieuwkuijk. Een tegenstander die vorige week ook gelijk heeft gespeeld tegen Haarsteeg. Ook Nieuwkuijk heeft de punten hard nodig om GVV voor te blijven en dus degradatie te ontlopen. Het belooft dus weer een boeiende wedstrijd te worden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer van der Zwan en de Pupil van de Week is Lana van Dockum. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Nieuwkuijk 1