Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Vorige week is door het eerste elftal de competitie weer opgepakt met een uitwedstrijd tegen de koploper RKJVV uit `s Hertogenbosch. Een wedstrijd waarin het tot de rust gelijk op ging en er voor DSC niks aan de hand leek maar waar wel na negentig minuten de harde cijfers 1-6 op het scorebord stonden. Een behoorlijk tik waardoor het gat met de nummers een en twee nu behoorlijk is.

Vandaag is het zaak voor de mannen van John Laponder om te laten zien uit wat voor hout ze gesneden zijn. Met enkele schorsingen en blessures zal er met ander spelersmateriaal van Zwaluw VFC gewonnen moeten worden. Zwaluw VFC verloor vorig jaar een cruciaal duel met BMC en zal dus ook voor de drie punten naar Kerkdriel afreizen.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer de Weert en de Pupil van de Week is Jaimy van der Kammen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Zwaluw VFC 1