Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Boxtel werd vorige week pas in de slotfase van de wedstrijd verslagen en door de misstap van Emplina is het een meer dan goed weekend geworden voor de spelers van DSC. Met nog twee wedstrijden te gaan en een wedstrijd minder gespeeld kan DSC nog voor de winterstop op een verliespunt komen van de koploper.

Er zal dit weekend dan wel gewonnen moeten worden van CHC en dat is makkelijker gezegd dan gedaan. De ploeg uit `s Hertogenbosch draait namelijk prima mee in de derde klasse en staat op een verdienstelijke zesde plaats. Wederom is het dus de vraag of DSC de aansluiting kan blijven houden met de nummers een en twee.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Dirkx en de Pupil van de Week is Blazej Tetera. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - CHC 1