Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Afgelopen weekend werd er gespeeld voor de beker en omdat DSC daar niet meer actief in is hadden de spelers een weekend vrij. Afgelopen dinsdag is er nog wel geoefend tegen Sparta ’30 en is er overtuigend gewonnen. Dit weekend komen de Vlijmense Boys op bezoek en zal het waarschijnlijk een stuk lastiger worden.

De promovendus staat namelijk op een verdienstelijke derde plaats, een hoger als DSC. Het zal voor beide teams dus cruciaal zijn om de drie punten te pakken om zo de aansluiting met RKJVV en Emplina te houden. De wedstrijd staat onder leiding van de heer Piket en de Pupil van de Week is Stannie van Osch. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Vlijmense Boys 1