Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na de overtuigende winst partij van DSC in Nieuwkuijk lijkt het elftal van John Laponder de aansluiting met de subtop weer te hebben gevonden. Met vier ploegen op tien punten blijft het zaak om de wedstrijden te blijven winnen en dat moet deze zondag gebeuren tegen GVV uit Geldermalsen.

GVV bezet momenteel de een-na-laatste plaats maar speelde vorige week met 1-1 gelijk tegen TGG en kan dus niet onderschat worden. De wedstrijd staat onder leiding van de heer Masman en de Pupil van de Week is Kjell Kouwenberg. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - GVV 1