Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Zondag speelt DSC tegen Emplina de 3e wedstrijd van het seizoen. Omdat beide teams hun wedstrijden wonnen hebben we vandaag meteen een wedstrijd om een toppositie te pakken. De andere koploper RKJVV probeert ongeslagen te blijven in Vlijmen.

Het is al lang geleden dat DSC haar seizoen zoals nu opende. DSC speelde vorige seizoen een moeilijke wedstrijd tegen Zwaluw VFC. Emplina miste volgens trainer Erik Meulendijk nog de souplesse maar het won haar beide wedstrijden royaal en toch werd daarin dus al veel gescoord.

We zijn benieuwd of Emplina ook tegen DSC het doel zo makkelijk kan vinden of dat DSC haar goede start kan voortzetten. De wedstrijd staat onder leiding staat van de heer R. Manichand.

Programmaboekje DSC 1 - Emplina 1