Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Het seizoen 2015 - 2016 staat op het punt van beginnen en DSC 1 speelt de openingswedstrijd van dit seizoen thuis tegen Haarsteeg 1. Na een voorbereiding waarin er diverse keren met ruime cijfers gewonnen werd maar waar ook twee keer is verloren gaat het er nu dus echt om. Als we naar het verleden kijken is het lang geleden dat DSC 1 haar eerste competitiewedstrijd won. De hoogste tijd om daar dit jaar verandering in te brengen.

Vorig jaar speelden beide ploegen ook al tegen elkaar en zowel DSC 1 als Haarsteeg 1 wonnen een wedstrijd. De wedstrijd staat onder leiding van de heer Janssen en de Pupil van de Week is Davy van Eeuwijk. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Haarsteeg 1