Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Op zondag 26 oktober neemt DSC het op tegen Zwaluw VFC. De club uit Vught kent evenals DSC een niet al te beste start van het seizoen. De laatste wedstrijd tegen Boxtel werd nipt verloren en daarom bezet Zwaluw VFC momenteel de laatste plaats in de competitie.

Vorig seizoen speelde de twee teams ook al tegen elkaar en Zwaluw VFC ging er toen met de winst vandoor. DSC zal dat zich niet nog een keer willen laten gebeuren. Ook is het voor beide teams zaak om hoger op de ranglijst te komen en telt dus alleen de winst.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer A. Saadun en de Pupil van de Week is Sophie Pompen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Zwaluw VFC 1