Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na het behalen van de periodetitel vorige week uit tegen BMC staat op zondag 11 mei de laatste wedstrijd van het seizoen tegen Buren op het programma. Voor Buren is het een belangrijke wedstrijd, zij staan momenteel 11e en als dat zo blijft zullen ze nacompetitie moeten spelen om degradatie te voorkomen. Ook DSC zal deze wedstrijd winnend af willen sluiten om zo met een goed gevoel te beginnen aan de nacompetitie voor promotie naar de 2e klasse.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer W. Engelkes en de Pupil van de Week is Tijn Hoevenaars. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Buren 1