Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Zwaluw VFC)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Zwaluw VFC 1 is Koen van Kessel, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Koen van Kessel speelde een goede en degelijke wedstrijd. Hij was een belangrijke schakel op het middenveld die zoals wel vaker weer het nodige ‘vuile’ werk heeft opgeknapt. Ondanks zijn werklust wist het eerste elftal niet te winnen maar verkoos het publiek hem to Man of the Match. Op onderstaande foto staat Koen van Kessel samen met de Pupil van de Week, Jaimy van der Kammen.

Man Of The Match - Koen van Kessel